sobota, 8 marca 2014

Elektryczna szczoteczka do twarzy


Witam!

Dzisiejszy post bedzie dotyczył nie mody ale urody, a dokładnie pielęgnacji skóry twarzy ;)

Korzystając z okazji, że zmieniła się nazwa bloga, w nowej odsłonie będą nie tylko posty

z outfitami, ale również posty przedstawiające jak wygląda moja codzienna pielęgnacja twarzy, włosów

a także makijaże dzienne i wieczorowe ;)


Przedstawiam Wam mój must have w pielęgnacji skóry a dokładnie w jej oczyszczaniu. Jest to elektryczna szczoteczka do twarzy SKINVIGORATE firmy Mary Kay.
Szczoteczki używam od półtora miesiąca i już widzę efekty jej stosowania. Skóra twarzy jest dobrze oczyszczona z makijażu, delikatna i gładka w dotyku. Zdecydowanie zmniejszone są pory. Szczoteczka nie tylko myje, masuje ale również delikatnie złuszcza naskórek twarzy. Zaobserwowałam to ostanimi czasy, ponieważ mam problem z ciągłym katarem ;/ a co za tym idzie, skóra wokół nosa jest zaczerwieniona oraz łuszcząca się, co po nałożeniu makijażu wygląda nieciekawie;/ Podczas wieczornej pielęgnacji szczoteczką skupiłam się najbardziej na tej okolicy co już następnego dnia po nałożeniu makijażu zlikwidowało efekt łuszczającej się skórki ;)

Dobrze oczyszczona skóra lepiej wchłania kosmetyki więc i makijaż zdecydowanie lepiej wygląda.
Jak ją stosuje:

po demakjiażu oczu, zwilżam główkę szczoteczki a na buzie nakładam mleczko Timewise 3w1 firmy Mary Kay do cery suchej i normalnej i wykonuje delikatne okrężne ruchy rozpoczynając od policzków, następnie przesuwam szczoteczkę w rejon nosa i podbródka, omijając okolice oczu a kończę w okolicy czoła, omijając linię włosów. Następnie przemywam twarz wodą a włączoną szczoteczkę opłukuje pod bierzącą wodą z odrobiną płynu do kąpieli.

Tak dobrze oczyszczona twarz jest gotowa na dalszą część pielęgnacji ;)

Szczoteczka jest idealnej wielkości (14,5cm), dostosowana do dłoni kobiety ale oczywiście również mężczyźni jak najbradziej mogą z niej korzystać ;) Jedna główka szczoteczki wystarcza na 3 miesiące stosowania, w zestwie są dwie, więc przez 6 miesięcy mamy dobrze oczyszczaną skórę twarzy. Można również podzielić się dając jedną głowkę szczoteczki swojej siostrze, mamie, mężowi lub chłopakowi. Szczoteczka ma dwie prędkości wolną i szybką. W skład zestawu wchodzą rownież 2 baterie.

Wszystkie zainteresowane Panie serdecznie zapraszam na warsztaty pielęgnacyjne, które osobiście prowadzę i na których można zobaczyć, wypróbować oraz nabyć prezentowaną szczoteczkę do twarzy SKINVIGORATE firmy Mary Kay. Z przyjemnością odpowiem również na wszystkie pytania. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: eva.071@vp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz